#
#

ЧЕСНО – це громадський рух українців для країни

kisspng-united-states-community-service-community-engageme-south-bronx-community-charter-high-school-5b1ef51b642d12.6585001515287554834103

Кожні вибори ми сподіваємося, що тепер все буде інакше. Адже, рано чи пізно, усе погане закінчується. Але, здавалося б, кожен з нас бажає для країни якнайкраще, і вибирає кандидата, який, на його думку, гідний стати великим лідером, а в підсумку все повертається до початкового стану.

І це зовсім не через те, що хтось бажає зруйнувати країну. Просто за новими іменами ховаються старі хабарники і шахраї. Не дивовижно, що вже тенденцією стало рішення не ходити на вибори. Українці не вірять в можливість вибору чесного і гідного кандидата.

ЧЕСНО – це громадянський рух, в якому люди ще не зневірилися знайти вихід. Кожен бажаючий може зайти на сайт www.chesno.org і переглянути інформацію про усіх балотуючихся та їх партії.

Активісти спілки ЧЕСНО вірять, що вибори в нашій країні можливо зробити максимально прозорими і демократичними. Тому вони доносять інформацію до людей. Збирають громадян, яким цікаво знати, на кого ми ще можемо покласти надію. Проводять лекції і тренінги про те, на які хитрощі ідуть кандидати для того, щоб задурити народу голову. Кожен захід волонтерів – це крок до обдуманного і вивіреного вибору лідера.

Інформаційний ресурс, який був створений виключно для розміщення інформації про всіх кандидатів та їх партії, не несе жодної агітаційної нотки. Сайт не підтримує нікого з виборців. Все що він дає – прозору об’єктивну інформацію про біографію, кар’єру, обіцянки та дії кандидатів. Всі статті і дані написані незалежними експертами, котрі працюють тільки для того, щоб вибір президента країни був максимально організованим.

Якщо ви вже вибрали людину, котрій бажаєте віддати свій голос – відвідайте сторінки сайту, та впевніться, що не пошкодуєте про свій вибір. Ми не можемо знати усього, що відбувалося і відбувається на політичній арені. На жаль, дуже багато інформації від нас приховують. А мати підспілям тільки гарні слова та обіцянки олігархів – це не найкращий вихід з положення. Як тільки влада переходить у чиїсь руки, усі обіцянки йдуть по вітру, тому сенсу від них майже не має.

Головне, що повинен зрозуміти українець – його голос важливий і потрібний для країни. Свідома людина і патріот своєї країни має обов’язково взяти участь у виборі президента України. Ми, українці, маємо право на те, щоб бути впевненими у завтрашньому дні. Якщо всі ми будемо з відповідальністю відноситися до нашої Батьківщини, то і жити будемо в амбіційний і щасливій країні.

Джерело: http://www.chesno.org/

Биография
Последние материалы